Heemkundevereniging De Hooge Dorpen (Vessem, Wintelre en Knegsel) is toegevoegd aan de lijst van kringen die een nieuwe website hebben laten bouwen op basis van het ontwerp van de website van Brabants Heem.
Vorig jaar is de nieuwe website van Brabants Heem gelanceerd. De site is ontworpen door René Verhallen van Verhallen Creative. Die site – www.brabantsheem.nl – is zo ontworpen dat de templates eenvoudig herbruikbaar zijn door aangesloten kringen em erfgoedorganisaties die zijn aangesloten bij Brabants Heem. Met slimme koppelingen naar collectieregistratiesystemen zoals Memorix Maior en ZCBS, én ondersteuning in HOSTING.NL, mailflow en domeinregistratie worden organisaties volledig ontzorgd. Dat zorgt voor rust, continuïteit en vertrouwen.
Brabants Heem stelt 500 euro beschikbaar voor de kringen/erfgoedorganisaties die van het aanbod gebruik maken om een nieuwe site te laten bouwen op basis van de site van Brabants Heem.
Voor meer informatie over het aanbod van Brabants Heem en Verhallen Creative, klik op: website kringen Brabants Heem
Informatie over Verhallen Creative, klik op: www.verhallencreative.nl/brabants-heem/
Voorbeelden van nieuwe sites:
www.myllesheem.nl
www.heemkundelangenboom.nl/
www.debrabanse boerderij.nl




